На другій педагогічній нараді вчителями Гімназії була визначена, сформульована та прийнята основна мета навчально - методичної роботи гімназії: „Створення на уроках та в позаурочний час умов для розкриття та розвитку інтелектуальних та творчих здібностей учнів, можливостей для самовираження особистості'. Саме тому робочий навчальний план Гімназії „Прем'єр' включає загальний цикл предметів, який забезпечує для кожного гімназиста необхідний обсяг знань, та цикл предметів, що доповнюють державний мінімум для надання більш якісної освіти, поглиблення знань та розвитку інтелектуальних та творчих здібностей кожного гімназиста.

Київ, вул. Ак. Туполєва 3
Тел.: 422-01-23
тел./факс: 443-08-58
РусскийУкраинский

Онлайн дневник

Інноваційна діяльність

 

Голуб Вікторія Євгеніївна, вчитель вищої категорії, викладач поглибленого вивчення математики за програмою Петерсон.

У загальноосвітній школі вважається, що учні повинні спочатку вивчити матеріал, а потім навчитись застосовувати вивчене.

А на уроках поглибленого вивчення математики за програмою Петерсон діти є активними учасниками навчального процесу, вони самі відкривають нові знання. Відома китайська мудрість точно відображає нашу ідею співпраці з дітьми: 'Скажи мені - і я забуду, покажи мені - і я, можливо, запам'ятаю.Дай мені зробити самому - і я зрозумію на все життя'.

На кожному занятті створюється ситуація, коли діти зіштовхуються з труднощами і самостійно шукають шляхи їх подолання, пропонують свої варіанти розв'язків. У дітей з'являється потреба дізнатись, навчитись. Тому і програма носить назву 'Вчусь вчитись'.

Одним із найважливіших її принципів є 'Право дитини на помилку'. Головне, - щоб дитина знайшла її і самостійно виправила.

Ця дидактична система дозволяє забезпечити високій рівень засвоєння знань, вивчених державними стандартами, підвищити рівень розвитку пізнавальних процесів (уваги, пам'яті, мислення і т.д.).
 Програма Людмили Георгіївни Петерсон розвиває в дітях такі якості як цілеспрямованість, готовність до саморозвитку, самоосвіти, комунікабельні навички. Це саме ті якості, які знадобляться Вашим дітям не тільки в школі, а й в дорослому житті!

 

Аксаковська Людмила Іванівна1_may.jpg
Вихователь
Спеціаліст ІІ категорії.

Пам’ять - це найголовніший двигун з розвитку людини. Завдяки пам’яті людина навчилась читати, рахувати, співати, розмовляти. Людина тримає досить великий об’єм інформації в голові тільки завдяки пам’яті. Все що пов’язане з пам’ятью та її розвитком поєднано в одну надзвичайно складну науку яка називається ейдетика.

Як запам’ятати велику кількість цифр, важкі назви картин, іноземних слів? На все це є одна відповідь – ейдетика. Ейдетика – це мистецтво яке потребує щоденного тренування. Практика показує, що якщо систематично цілеспрямованно тренувати свій мозок інтелектуальними вправами, тоді  людина стає більш творчою та талановитою. Розпочати заняття ейдетикою ніколи не пізно, тому із задоволенням чекаємо всіх!

 

 
Гімназія Прем`єр
Гімназія «Прем`єр»
Гімназія Європа
Гімназія «Європа»
Гімназія Столиця
Гімназія «Столиця»
Гімназія Дитинство
Гімназія «Планета Дитинство»
Английский детский лагерь
Английский детский лагерь
Гімназія "Столиця"
Английский для детей
, Американская Академия
английского языка «ILP»
Все права защищены © 2011. Создание сайта - ООО "Сайт"
Управление сайтом(CMS): mAdmin от www.Site.net.ua