Київ, вул. Ак. Туполєва 3
Тел.: 422-01-23
тел./факс: 443-08-58
РусскийУкраинский

Онлайн дневник

Виховання
 • Вкусно ели - пицца киев!
 • Сімейне виховання. Художній майстер-клас.

  В рамках шкільного проекту «Все починається з родини» в 6-В класі був проведений майстер-клас з мамою Фрич Софії - Ольгою Валентиновною. Діти дізналися багато цікавого про професію художника-дизайнера. Підсумком зустрічі стала загальна творча робота учнів класу: на величезному полотні діти створили барвисту картину.


  Сімейне виховання. Здоровий спосіб життя.

  В рамках проекту « Все починається з родини» 16 листопада в 3-А класі пройшов цікавий захід. Мама Влада Островщука Ольшевська Наталія, журналіст газети «Здоров'я і довголіття», провела з дітьми дискусію «Здоровий спосіб життя». Діти обговорили основні нюанси теми і зробили для себе висновки.


  Родинне виховання. Лекція про права дитини.

  В рамках проекту 'Все починається з родини' в нашій гімназії відбувся загальногімназійний захід: лекція про права дитини та про відповідальність неповнолітніх за вчинені правопорушення. Прочитав лекцію для гімназистів і ознайомив з Конвенцією ООН про права дитини юрист - Перемежко Олександр Андрійович, тато учениці 6-В класу Перемежко Лариси. Гімназисти мали змогу задати питання по темі і отримати вичерпну відповідь. Лекція була дуже цікавою та повчальною. Дякуємо батькам наших учнів, які знаходять вільний час у своєму щільному робочому графіку, щоб навчити корисному та необхідному у повсякденному житті, не тільки свою дитину, а й інших дітей.

   


  Святковий концерт для ветеранів Великої Вітчизняної війни «Ніхто не забутий, ніщо не забуте»
  В концерті прийняли участь більше 60 гімназистів. Свято запам’яталось як подія емоційного піднесення та єднання поколінь. Діти не тільки підготували концерт, але й принесли нагороди, фотографії та реліквії, що зберігаються в родинах, тих, хто одержав Перемогу.

  Екологічна акція «Зробимо наше місто кращим!»
  В акції прийняли участь батьки, вчителі та учні початкових класів гімназії. Місце проведення акції – територія парку на вулиці Академіка Туполєва.

  Благодійна акція «Протягни руку допомоги»
  В акції прийняли участь учні 5-их класів гімназії. Місце проведення акції – Святошинський будинок-інтернат для дітей з особливими потребами м. Київ. Силами гімназистів був підготовлений концерт та зібрані подарунки для дітей-інвалідів дитинства. Також в Печерському будинку творчості відбувся концерт «Добро, що йде від серця» для дітей з Трипільського інтернату.

  Благодійна акція «Зроби дитину щасливою»
  В акції прийняли участь учні старших класів гімназії. Місце проведення акції – Дитячий будинок «Родина». Гімназисти спілкувалися з дітьми-сиротами, організували для них солодкий стіл, ігри, зробили подарунки.

  Змагання з футболу «Кубок Націй».
  Місце проведення – British school. 19 жовтня 2011 року учні гімназії зайняли І місце – Головний кубок змагань «BISK-2011».

  Участь гімназистів в міському фестивалі «Привіт, англійська».
  Місце проведення фестивалю – Печерський будинок творчості. Гімназисти стали лауреатами фестивалю.

  Діалог культур «Традиційні свята».
  Обмін національними традиціями з викладачами Американської Академії.

  Міжнародний конкурс-фестиваль «Планета мистецтв»
  Місце проведення конкурсу – Палац культури «Росток».Талановиті учні гімназії 9 та 10 грудня 2011 року приймали участь у 8 номінаціях, та одержали 8 нагород, серед яких дві – І місце, чотири – ІІ, дві – ІІІ.

  Свято російської поезії «Наедине с осенью».
  Звіт літературної гостинної. Діти із захопленням читали та слухали вірші про осінь класиків російської літератури та свої власні вірші.

  Свято «День Соборності України»
  Святковий концерт та багаточисленні конкурси надовго запам’ятаються гімназистам.

   
   
   
   
  Гімназія Прем`єр
  Гімназія «Прем`єр»
  Гімназія Європа
  Гімназія «Європа»
  Гімназія Столиця
  Гімназія «Столиця»
  Гімназія Дитинство
  Гімназія «Планета Дитинство»
  Английский детский лагерь
  Английский детский лагерь
  Гімназія "Столиця"
  Английский для детей
  , Американская Академия
  английского языка «ILP»
  Все права защищены © 2011. Создание сайта - ООО "Сайт"
  Управление сайтом(CMS): mAdmin от www.Site.net.ua